1. Ostania niedziela sierpnia, kończący się czas wakacji i urlopów przynaglają nas do wdzięczności za wszelkie Boże dary, które stały się naszym udziałem w minionych miesiącach. Pamiętajmy o uwielbieniu dobrego Boga w naszych osobistych modlitwach.

2. W poniedziałek przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze Święte o godz.18.00.

3. W sobotę 31 sierpnia przez udział w uroczystej mszy świętej chcemy podziękować Panu Bogu za dar chleba powszedniego i eucharystycznego. Zapraszam zatem cała wspólnotę parafialna na Eucharystię o godz. 13.30. Po mszy świętej zapraszam na wspólne biesiadowanie na placu przy Ośrodku Zdrowia.

4. Msza Święta z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego dla dzieci, młodzieży i całej społeczności szkolnej odbędzie się 2 września o godz. 8.00. Serdecznie zapraszam.

5. Zapowiedzi przedślubne. Marcin Kurlej – stanu wolnego – parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Bytowie oraz Aniela Pałubicka – stanu wolnego – parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Bytowie – zapowiedź trzecia.

6. Sprzątanie kościoła. Dziękuję za posprzątanie kościoła i obejścia wokół niego. Proszę teraz Państwa Owśnickich, Pluto Prądzyńskich, Ollik oraz Panią Pluto Prądzyńską i Panów Szyca.
  1. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
  • 26 VIII – Matka Boża Częstochowska,
  • 27 VIII – św. Monika (331-387), matka i orędowniczka nawrócenia św. Augustyna, patronka matek i wdów,
  • 28 VIII – św. Augustyn (354-430), biskup, Doktor Kościoła, filozof, chrześcijański pisarz, teolog łaski,
  • 29 VIII – św. Jan Chrzciciel w tajemnicy męczeńskiej śmierci.