1. W dzisiejszą niedzielę wspominamy ofiary II wojny światowej. Obchodząc 80. rocznicę hitlerowskiej agresji na Polskę, dziękujemy Bożej Opatrzności za polskich bohaterów i ostateczne ocalenie naszej ziemskiej Ojczyzny. 

  2. Dobiegł końca czas wakacji. Dziękując Panu Bogu za wypoczynek, pragniemy zawierzać czas nowego roku szkolnej i katechetycznej pracy. Msze Święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego jutro o godz. 8.00. Serdecznie zapraszam całą społeczność szkolną do wspólnej modlitwy.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca września. W czwartek i piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świetej od godziny 17.00. W piątek w godzinach przedpołudniowych tradycyjnie odwiedzę chorych z posługą sakramentalną .
  1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić po raz 105. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Do tej pory dzień ten był obchodzony w styczniu, ale papież Franciszek w ubiegłym roku zmienił datę obchodów na drugą niedzielę września. Zapraszamy do szczególnej pamięci i modlitwy za naszych najbliższych, którzy przebywają poza granicami Ojczyzny. 

  2. Sprzątanie kościoła. Dziękuję za posprzątanie kościoła i obejścia wokół niego. O to samo poproszę teraz Państwa Brzezińskich, Spiczak Brzezińskich oraz Panie Cyrzan i Świątek Brzezińską

  3. Intencje mszalne